O našej svadbe...

Prvé výročie našej svadby je tu.... ako to vlastne prebiehalo? Vážne je to ten nezabudnuteľný deň pre každú ženu?

Popravde stále mi to príde ako v sne. Nevnímala som ten veľký deň D ako mi to opisovali moji známi a priatelia, keď som sa ich pýtala čo si zo svojej svadby pamätáš?
Väčšinou padli odpovede:
"Pamätám si všetko do posledného detailu."
"Na to sa nedá zabudnúť."
"Však mám video!"

To je síce pekné, že dotyčná má video zo svadby ale ako si cez video spomenie na svoje pocity, prežívanie, prípadný stres a nervozitu?

Poviem Vám úprimne s rukou na srdci, pamätám si zo svojej svadby asi len tie najdôležitejšie momenty. Aká som bola prekvapená z účesu čo mi kaderníčka spravila, ako nás moja kamarátka z Vysokej fotila na cestičke smerujúcej k cintorínu - bum a za 20 minút urobené fotky, ako sme si povedali Áno, ako ma dvihol na ruky a zatočil mnou uprostred sály, a potom už len tancovanie do neskorého večera, stihli ma aj uniesť na diskotéku a za polhodinku sme už boli späť. Všetko to ubehlo ako voda. Bola som s celou SVADBOU spokojná, aj keď sa našla osoba čo mi ju v poslednej polhodinke znepríjemnila ale celkovo ju hodnotím na krásnu a pamätnú udalosť.

Ani si neviete predstaviť aká som rada, že som nepatrila k tým nevestám čo vymýšľali s výzdobou, darčekmi, programom alebo špeciálnym tancom. No na čo? Chcela som všetko v jednoduchosti a myslím si doteraz, že v jednoduchosti je krása. Do poslednej minúty ma nechytala panika, a keď som v to ráno vstala tak som si povedala, že si to užijem.

Poviem Vám, že naplánovať svadbu nebolo také ťažké. Dva dni  ste strávili na začiatku aby ste upresnili kostol, sálu, hudbu a kaderníka :) a potom posledné tri dni pred svadbou, keď ste objednali menu, kvety a dokončili nenáročnú výzdobu v sále. A hlavne neminiete desaťtisíce ako moji známi. :)

Každopádne za ten rok čo sme spolu sme toho veľa zažili a stihli. Už sme traja. Naša dcérka, ktorá sa nám narodila vo februári nám zmenila život. K lepšiemu.

Neexistuje nič krajšie ako nový život. Stvorenie také bezbranné a také krásne, ktoré Vás nepretržite potrebuje a spravíte pre neho všetko :). Keď už máte pocit uplného vyčerpania, že si potrebujete oddýchnuť, že to ozaj nedáte, sa na Vás to malé stvorenie usmeje a hneď Vás to nabije na 200 percent. Ale o tom nabudúce.

Komentáre

Obľúbené príspevky z tohto blogu

o našej dcérke

Nová kapitola života

Ako na netoxickú domácnosť